Všechny vypsané akce a tréninky najdete v rezervačním systému.


Kde cvičíme?

 • Praha
 • Litoměřice/Hoštka
 • Lysá nad Labem
 • Bohdaneč (okr. Kutná Hora)

Nevyhovuje vám žádná z nabízených lokalit? Můžete si mě do své lokality na nosework intenzivku objednat. Pro více informací se na mě neváhejte obrátit na sniffout@gmail.com.


Nové týmy

Pro úplné NOSEWORK NOVÁČKY mám připravený balíček NW tréninků 1+3 (1. úvodní teoretická hodina – online, 3 skupinové praktické lekce podle vaší vlastní volby z rezervačního systému). Na úvodní teoretické hodině si řekneme, jaké vzorky se v NW používají, jak s nimi manipulovat a jak je uchovávat, jaká jsou největší úskalí v NW a na co si v začátku dát pozor. Ukážeme si, jak s vaším psem začít cvičit. Na praktických lekcích převedeme teorii do praxe. MOMENTÁLNĚ NOVÁČKY NEPŘIJÍMÁM další balíček pro nováčky bude spuštěn v průběhu září 2023

Pro NOSEWORK POKROČILEJŠÍ týmy – tzn. týmy, kteří už umí hledat pachový vzorek (nemusí ho nutně umět označit) jsou k dispozici běžné skupinové lekce. Pokud jste ale neabsolvovali žádný teoretický základ týkající se NW, doporučuji projít úvodní teoretickou hodinou společně s NW nováčky.

Obecně platí, že doporučuji PRVNÍ TRÉNINK VŽDY INDIVIDUÁLNÍ, abychom měli čas si říct potřebné věci do začátku, případně doplnit potřebnou teorii k NW, probrat vaše očekávání, jak spolu budeme trénovat a jak to vše bude vypadat.

Individuální tréninky probíhají vždy po předchozí domluvě. Možnosti jsou následující:

 1. Můžete si vybrat ze stávajících tréninků. Pokud bude některý z tréninků úplně volný, tak tento trénink zablokuji pouze pro vás.
 2. Pokud není žádný termín volný, tak není problém přidat hodinu před nebo po vypsaných trénincích v rezervačním systému.
 3. Pokud se vám žádný termín nehodí, můžeme se spolu domluvit jinak. Ozvěte se prosím na sniffoutcz@gmail.com.

Co si vzít na první trénink?

 • psa
 • hodně malých pamlsků + několik větších chutných pamlsků
 • oblíbenou hračku psa (ideálně přetahovací)
 • stopovačku (není podmínkou)

Sniff out komunita

Pro všechny Sniff out týmy jsem vytvořila skupinu, kde je možné se pochlubit všemi vašimi ne/úspěchy a sdílet společnou radost s ostatními :). Ve skupině najdete motivační a inspirační videa pro vaše domácí tréninky. Jednou za čas vyhlásím výzvu se zaměřením na určitou NW problematiku. Podmínkou účasti ve Sniff out komunitě je pouze to, že jste se alespoň jednou zúčastnili tréninku se Sniff out v roce 2021/2022. Ke skupině se můžete přidat zde.