Online tréninky jsou vhodné pro všechny, kdo se chtějí posunout ve výcviku, ale nemohou z jakéhokoliv důvodu docházet na běžné tréninky nebo preferují trénink svého psa v pohodlí domova nebo jen řeší konkrétní problém a neví si s ním rady. Tréninky sestavuji na míru konkrétnímu týmu, aby se tým co nejvíce posunul dál. Intenzitu výcviku si můžete zvolit podle sebe.

Jak to probíhá?

Dostanete úkoly na doma, které následně plníte, natáčíte videa, posíláte mi je a společně je konzultujeme. Já pak navrhuji další postup a tak se společně posouváme dál. V případě potřeby konzultujeme danou problematiku přes online meeting. Vše podle vaší potřeby.

Co všechno lze při online trénincích cvičit?

Cokoliv, co si z NW vyberete. Pokud jste v NW nováček, můžeme spolu začít cvičit NW od úplného začátku. S pokročilými týmy je možné řešit různé tréninkové problémy nebo se zaměřit na určitý styl hledání jako jsou velké terény, malé terény nebo řady. Vše podle vašich potřeb.

Kolik času to zabere?

To záleží na vás a vašich časových možnostech. Podle toho si zvolíte variantu tréninku (viz. níže). Čím více budete cvičit, tím dál se se svým psem dostanete a pokrok bude viditelnější.

Na výběr máte dvě varianty podle časové náročnosti:

Online konzultace

časově méně náročné

Konzultace může být teoretická i praktická.

Vždy začínáme první teoretickou hodinou, kde si řekneme všechny potřebné informace do začátku + dostanete úkoly na doma. Následně v rámci dalších konzultací posíláte videa, na která dostáváte zpětnou vazbu a pokračujete dalšími zadanými úkoly. Konzultaci počítám přesně na minuty, kolik nad konzultací trávím a to následně píšu do tabulky. Vy tak přesně víte, kolik času jste z konzultace vyčerpali.

Videa není potřeba posílat každý týden, rychlost vašeho tréninkového tempa záleží jen a jen na vás. Přijaté peníze po žádném časovém úseku nepropadají. Můžete je na konzultacích vyčerpat kdykoliv do konce roku 2021.

Ukázka toho, jak taková tabulka vypadá:


Online intenzivní měsíční tréninkový plán

časově náročnější

Funguje jako předplatné na měsíc. Pokud vám bude intenzivní styl tréninkových plánů vyhovovat, lze zakoupit další měsíc, ale není podmínkou. Není podmíněno začátkem měsíce. Je možné začít uprostřed měsíce (např. 15.2. – 15.3.).

Intenzivní měsíční trénink začíná úvodním online setkáním, kde si řekneme všechny vaše požadavky a konkrétní cíle na jeden měsíc. Na základě online setkání vám sestavím týdenní tréninkový plán na míru podle vašich požadavků. Vždy budete mít čas do následující neděle úkoly splnit, natočit a poslat videa, popsat úspěchy a neúspěchy při tréninku. Na základě všech získaných informací sestavím tréninkový plán na další týden. Počet poslaných videí je neomezený, ale musí odpovídat rámci probíraného tématu. Hodnocení videí probíhá vždy jednou týdně v pondělí, kdy zároveň v pondělí dostanete plán na další týden. V případě nutnosti je možné vzniklé problémy řešit operativně po telefonu a nebo přes online meeting.

Ukázka tabulky s úkoly se zaměřením na nácvik řad:


Pokud máte otázky nebo zájem o přihlášení do konkrétního online tréninku, tak pište na sniffoutcz@gmail.com.